ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat KERESÜNK

40 ÉVE MŰKÖDŐ ÉPÍTŐANYAG KERESKEDÉSÜNKBE, KISTELEKRE!

Versenyképes bérezéssel, 1 műszakos, nappali munkarendben! Hosszú távú stabil munkalehetőség.

 Főbb feladatok:

  • árajánlatok kidolgozása, nyomon követése és az ezzel járó feladatok elvégzése
  • árubeszerzéssel, vásárlói megrendelésekkel kapcsolatos teendők lebonyolítása
  • megrendelési javaslatok összevezetése az aktuális készlettel
  • szállítási feladatok végrehajtásában történő aktív részvétel
  • vállalatirányítási rendszer kezelése
  • kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, beszállítóival
  • új termékek vagy termékkörök bevezetésében való részvétel, a potenciális beszerzési lehetőségek folyamatos monitorozása
  • kimutatások, jelentések készítése a vezetőség felé

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • építőanyag-értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • nagyfokú önálló és felelőségteljes munkavégzés
  • B kat. jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • stabil, tulajdonosi háttérrel rendelkező cég
  • közös ötletelés a jövőről, döntésekről és azok megvalósításáról
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség, szakmai kihívásokkal
  • munkába járás támogatása
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • egy műszakos, nappali munkarend
  • egy jó csapat, családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kistelek, Csongrád megye