Levelezési cím: Hungary 6760 Kistelek, Kossuth utca 171. Telefonszám: 06-62 / 598-050
Fax: 06-62 / 598-059 E-mail: info@hazepitokaruhaza.hu Web: www.hazepitokaruhaza.hu

Állásajánlat

Felvételre keresünk 1 fő férfi munkaerőt ÁRUKIADÓ egyben ÁRUELLENŐR munkakörbe, kisteleki tüzépünkre! VERSENYKÉPES FIZETÉS!!!

 Diesel targonca jogosítvány ELŐNY!!!

Amit elvárunk:

-          Megbízhatóság

-          Talpraesett, pozitív beállítottság

-          Csapatszellemű hozzáállás

-          Magas fokú önállóság

-          Udvarias, segítőkész hozzáállás a vásárlókkal szemben is

Amit mi nyújtunk:

-          Versenyképes jövedelem

-          Dinamikus csapat

-          Hosszú távú, stabil munkalehetőség

-          1 műszakos, nappali munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük az alábbi emailcímen jelentkezzen, fényképes önéletrajzzal! info@hazepitokaruhaza.hu

KERESKEDELMI-PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT KERESÜNK, ÉPÍTŐANYAG KERESKEDÉSÜNKBE, KISTELEKRE!

Főbb feladatok:

-          A telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek értékesítése, a vevők kiszolgálása

-          Árajánlatok készítése

-          Szállítólevelek és számlák kiállítása

-          Számlák ellenőrzése, rendszerben történő rögzítése

-          Pénzügyi és vevői elszámolások elkészítése

Szakmai elvárások:

-          Minimum középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves kereskedelem vagy pénzügy területen szerzett tapasztalat

-          Rendszerszemléletű gondolkodás

-          Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismertek, táblázatkezelési és levelezési gyakorlat

Személyes kompetenciák:

-          Precíz, pontos munkavégzés

-          A részletekre való odafigyelés képessége

-          Pozitív, eredményorientált hozzáállás

-          Terhelhetőség

-          Kiemelkedő értékesítési attitűd

Amit  mi nyújtunk:

-          Nappali, egy műszakos munkarend

-          Fiatal, dinamikus csapat

-          Felelősségteljes, önálló munkakör

-          Kellemes munkakörnyezet

-          Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Akciós újság

Feliratkozás a hírlevélre

Partnereink